Loading…
Nuk do ta besoni pa e parë këtë video: Cili është më i fortë, demi a kali
  • 21/04/2019 | 23:29

Nuk do ta besoni pa e parë këtë video: Cili është më i fortë, demi a kali

Demi ka brirët, ndërsa kali mund të shqelmojë, por me demin e ka vështirë, transmeton Gazeta Metro.

Megjithatë, ai mbase nga krenaria, nuk i është shmangur këtij dueli të parëndomtë.

Se cili del fitues në këtë ndeshje titanësh, shikojeni në videon në vazhdim:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë