Loading…
Nuk do ta besoni sa ka kushtuar unaza e fejesës së Jennifer Lopez
  • 14/03/2019 | 18:27

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar unaza e fejesës së Jennifer Lopez

Veprimi për fejesen e tyre ndodhi gjatë pushimeve të tyre romantike në Bahamas, transmeton Gazeta Metro.


Alex në plazh u gjunjëzua para Jennifer me një unazë në duar dhe e pyeti nëse dëshironte të behej gruaja e tij.

E famshmja jLo nuk mendoi shumë, por pranoi menjëherë ofertën e martesës.

Jennifer nuk mund të ndalonte të shihte unazën. Ajo e adhuron atë”, bëri të ditur një burim i afërt i çiftit. Media tani po spekulon rreth çmimit të unazës së madhe diamanti që Alex i dha Jennifer.

 

View this post on Instagram

 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Alex për uazën e fejesëska lënë një pasuri të tërë, dhe bëhet fjalë për më shumë se 5 milionë dollarë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë