Loading…
Nuk do ta besoni se çfarë veture super-luksoze vozit Dani |PAMJE
  • 17/04/2019 | 19:27

Nuk do ta besoni se çfarë veture super-luksoze vozit Dani |PAMJE

Këngëtari legjendar i muzikës qytetare shqiptare, Ramadan Krasniqi- DANI është shumë i dashur për publikun.


Së fundmi ai ka befasuar fansat e tij duke postuar një foto në llogarinë e tij personale në Instagram ku ka pozuar duke dalë nga vetura luksoze “Ferrari”, edhe pse dihet se Dani është marakli i veturave të shtrenjta.

Ndryshe, para një muaji Dani, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor “Pëllumbeshë”  kënga është e zhanrit baladë, dhe u mirëprit nga fansat e tij të shumtë kudo nëpër botë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë