Loading…

Nuk do ta besoni se sa karat ka iPhone i Xherdan Shaqirit

  • 13/06/2019 | 09:25

Nuk do ta besoni se sa karat ka iPhone i Xherdan Shaqirit

Triumfi në Champions League dhuron emocione, kënaqësi, shumë para për klubin që ngre trofeun në qiell… por edhe premio të papritura e shumë të shtrenjta për futbollistët, transmeton Gazeta Metro.


Është pikërish kjo që i ka ndodhur futbollistëve të Liverpool, të cilët për suksesin e regjistruar më datë 1 qershor në finalen e Champions League ndaj Tottenham, janë surprizuar me një dhuratë vërtretë të veçantë dhe po aq të shtrenjtë. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë