Loading…

Nuk do ta besoni si është dukur Fjolla Morina para operacioneve plastike

  • 14/07/2019 | 09:33

Nuk do ta besoni si është dukur Fjolla Morina para operacioneve plastike

Ajo është komentuar në vazhdimësi për operacionet plastike.


Mirëpo, Fjolla Morina nuk është se e ka pasur ndonjëherë kompleks këtë pjesë. Disa prej tyre i ka pranuar, e të tjerat jo.

Por, si është dukur këngëtarja plot 16 vite më parë?

Ka qenë ditëlindja e vajzës së parë, shkas i një fotografie nga viti 2003 kur Fjolla u bë nënë për herë të parë.

‘Unë nuk ta them shpesh këtë , por sot është dita e përkryer për të të bërë të ditur se cfarë dhurate e çmuar je për mua.Jam krenare per vajzen time.Ti je gezimi im i pare,drita e syve te mi,ti je ajo qe per here te pare degjova te me thoje MAM.Qofsh e paster si uji,e dashur si zemra dhe e bukur si dielli.Gëzuar Ditëlindjen Lediana.Mami te do shumë. ‘ – shprehet këngëtarja në postimin e bërë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë