Loading…

Nuk do ta njihni, Majk ndryshon pamjen 

  • 20/05/2019 | 23:26

Nuk do ta njihni, Majk ndryshon pamjen 

Majk është një ndër reperet më të ndjekur çdo këngë e tij kthehet në hit dhe arrijnë të marrin miliona klikime në Youtube, transmeton Gazeta Metro.


Gjithashtu këngëtari gjithmonë është vënë në qendër të vëmendjes për look-un e tij  si dhe për veshjet luksoze.

Por pak minuta më parë këngëtari i ka habitur të gjithë ndjekësit.

Ai ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Majk ka zgjedhur t’i lyejë flokët bjond platin duke i çuditur të gjithë me pamjen e re me të cilën duket shumë më ndryshe se zakonisht./ Insajderi.com

 

View this post on Instagram

never gave a F before🤷‍♂️😛🔫 VEGETA

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë