Loading…

Nuk doni t’i dilni në takimin që keni lënë me mikeshat e tua? Mos iu thoni kurrë këto fjalë

  • 22/10/2018 | 22:13

Nuk doni t’i dilni në takimin që keni lënë me mikeshat e tua? Mos iu thoni kurrë këto fjalë

E keni lenë të takoheni që para dy javësh me mikeshat tuaja. Ja dita erdhi dhe ju nuk jeni aspak të lumtura, sepse përtoni, sepse nuk keni çfarë të vishni dhe vendosni të anulloni takimin.


Por kujdes nuk duhet ti thoni kurrë miqve tuaj këto fjalë, sepse është e sigurt që do të mërziten shumë më ju.

Jam pa qejf

Fëmijët janë sëmurë.

Jam shumë e zënë me punë.

U bllokova në zyrë.

E urrej këtë punë, por nuk kam çfarë të bëj.

Bashkëshorti im është sëmurë.

Javës tjetër e lemë patjetër.

Më shkruaj dhe takohemi shumë shpejt.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë