Loading…
Nuk duhet që të u besojmë syve
  • 06/02/2018 | 14:44

Nuk duhet që të u besojmë syve

Edhe pas asaj veshjes së famshme që dikush e shihte me ngjyrë tjetër e dikush tjetër ndryshe, vazhdojnë të dalin foto të tjera që tregojnë se nuk është se duhet besuar syve për atë që e shohim.


Tani kanë dalë dy foto të një rruge, të cilat në fakt janë identike, por duket se pamja në to ka shtrirje të ndryshme, shkruan gazetametro.net.

Në videon e shfaqur ku një person vepron me Photoshop, shihet se foto është e njëjtë.

Kjo vërehet më së miri kur ato vendosen njëra mbi tjetrën. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë