Loading…
Nuk e dinin se ishin në transmetim live, parukierja ia rregullon flokët prezantueses së lajmeve
  • 13/12/2018 | 23:24

Nuk e dinin se ishin në transmetim live, parukierja ia rregullon flokët prezantueses së lajmeve

Prezantuesja e lajmeve ka gjetur veten në një situatë të palakmueshme në televizionin ABC ku ajo punon, pasi gjatë transmetimit live është parë duke ia rregulluar nga pas flokët parukierja.


Bëhet fjalë për prezantuesen autraliane Tamara Oudyn, e cila po bëhej gati për lajme dhe në ato momente po ia rregullonte flokët parukierja, duke e mos e ditur se tashmë ishin në transmetim live, transmeton Telegrafi.

E gjitha ndodhi për shkak se blloku publicitar kishte përfunduar para kohës së paraparë, dhe kështu transmetimi live i kishte vënë në pozitë të palakmueshme.

Megjithatë me të kuptuar se çfarë po ndodh parukierja me shpejtësi largohet para kuadrit të kamerës, ndërsa prezantuesja i kthehet punës sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë