Loading…
Nuk e duron të ftuarin, nusja e rrah atë midis dasmës
  • 10/07/2018 | 19:06

Nuk e duron të ftuarin, nusja e rrah atë midis dasmës

Një nuse në Indi ka bërë një veprim të pazakontë që la të gjithë të stepur.


Ajo nuk ka mundur të durojë sjelljen e një të ftuari një dasme dhe e ka goditur atë me shpuplakë, transmeton gazetametro.net

Incidenti ndodhi në momentin kur nusja duhej t’i vinte burrit të saj një qafore rreth qafes.

Në atë moment papritur një i ftuar e kap atë nga prapa. Qëllimi i tij ishte që ta ndihmonte nusen të ngitet më lart në mënyrë që ta ketë më të lehtë t’ia vë qaforen burrit.

Mirëpo ky gjest nuk është mirëpritur aspak mirë nga nusja, e cila është kthyer dhe e ka goditur atë me shpulakë, duke habitur të gjithë të ftuarit e pranishëm me veprimin e saj. /gazetametro.net

Për të shikuar videon, klikoni KETU

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë