Loading…

Nuk e fsheh më: Këngëtari kosovar i dashuruar në modelen nga India

  • 18/10/2020 | 21:19

Nuk e fsheh më: Këngëtari kosovar i dashuruar në modelen nga India

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, deri më tani ka qenë tejet i rezervuar sa i përket jetës së tij personale.


Prej kohësh është aluduar në masë të madhe një romancë mes tij dhe modeles Sabrina Khan. Por përgjigja e Ardianit para tre muajsh, në emisionin  “NIN”, në lidhje me modelen ishte:

“Jo nuk ka një lidhje midis nesh, por jemi shoqëruar dhe është shumë vajzë e mirë, më ka ndihmuar shumë në këngën “Modela” që e kam publikuar, ashtu ka lindur shoqëria.”

Por mohimet e tij duket se morën fund në emisionin “Shiko kush luan”, ku ka pranuar se ndodhet në një lidhje me modelen indiane.

Ardiani u pyet se si e ka emrin “Zhulieta” e tij dhe ai është përgjigjur shkurt: Sabrine.

Pas klipit “Modela”, që u publikua 5 muaj më parë, ata janë parë më shumë së bashku në postime të ndryshme krah njëri-tjetrit. Madje shumë nga postimet e tij në Tik Tok, na krijojnë idenë që ata bashkëjetojnë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë