Loading…

Nuk e ka konfirmuar ende shtatzëninë: Elita dita- ditës më e shëndoshë

  • 15/09/2020 | 20:38

Nuk e ka konfirmuar ende shtatzëninë: Elita dita- ditës më e shëndoshë

Moderatorja, Elita Rudi, kohëve të fundit u bë një ndër emrat më të komentuar në media pas fjalëve që qarkullojnë lartë e poshtë për një shtatzëni të mundshme, transmeton Gazeta Metro.


Ajo nuk ka folur asnjëherë në lidhe me këtë lajm, as nuk e ka konfirmuar e as nuk e ka refuzuar, mirëpo në fotografitë e publikuara nga ajo, po shfaqet dita- ditës më e shëndosh se që ishte.

Kjo bën të dyshohet edhe më shumë në lidhje me lajmin për një shtatzëni të dytë. Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë