Loading…
Nuk e lejojnë Labin të përformoj: Tahiri me ‘kërcënim’ publik
  • 08/11/2018 | 19:48

Nuk e lejojnë Labin të përformoj: Tahiri me ‘kërcënim’ publik

Labinot Tahiri vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore shqiptare.


Këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri tash e disa vite ka sjell projekte tejet të pëlqyera nga publiku, shkruan lajmi.net

E përveç projekteve ai ka qenë i pranishëm edhe në koncerte të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjerë.

Duket se tashmë këngëtari ka një problem me lokalet ku ka performuar dhe jep një mesazh për ta.

“Ato vende apo diskoteka që kanë vendos mem blloku, terasa apo clube ku do qofshin ato! Le t’a kuptojnë mirë, se ju e keni gabim, se e keni vetëm nga një diskotekë, por unë i kam si gjithmonë vendet e rezervura që mund të janë mbi 50 prej tyre.
Kur të ju bje puna, mos thuani Vlla; a ban me e ba një mramje……!
Pra shikojeni masën e njërëzve që thrasin emrin tim sikur ky vend i shkëlqyer Coco Club.
Do të kthehet koha jonë edhe më fuqishëm, për ata që e kanë zërin e dhuruar nga Zoti, sikurse puna e rrobave të viteve; 1950, 70, 80! Që kushtojnë shumë shtrejtë.

 

View this post on Instagram

 

Ato vende apo diskoteka që kanë vendos mem blloku, terasa apo clube ku do qofshin ato! Le t’a kuptojnë mirë, se ju e keni gabim, se e keni vetëm nga një diskotekë, por unë i kam si gjithmonë vendet e rezervura që mund të janë mbi 50 prej tyre. Kur të ju bje puna, mos thuani Vlla; a ban me e ba një mramje……!😉 Pra shikojeni masën e njërëzve që thrasin emrin tim sikur ky vend i shkëlqyer Coco Club. Do të kthehet koha jonë edhe më fuqishëm, për ata që e kanë zërin e dhuruar nga Zoti, sikurse puna e rrobave të viteve; 1950, 70, 80! Që kushtojnë shumë shtrejtë😉 Pra shihemi nēpër mbrëmjet gjigante që fillojnë nga qyteti im e në të gjithë vendin ku jane shqiptarët. Faleminderit Zotit dhe publikut. Ferizaj 05 LABI✊🏻

A post shared by Labinot Tahiri🕊🌹🕊 (@labinottahiriofficial) on

Pra shihemi nēpër mbrëmjet gjigante që fillojnë nga qyteti im e në të gjithë vendin ku jane shqiptarët.
Faleminderit Zotit dhe publikut”, shkruan Tahiri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë