Loading…

Nuk e ndal as pandemia, Franceska Jace po shijon Maldivet

  • 26/02/2021 | 12:28

Nuk e ndal as pandemia, Franceska Jace po shijon Maldivet

Franceska Jace është një nga modelet më të komentuara të show bizit shqiptar. Ajo njihet për pozat e saj provokuese që i ndanë me ndjekësit.

Kohët e fundit ajo ka ndarë në Instagram imazhe të shumta teksa shihet se po shijon pushimet e saj në Maldive edhe pse në kohë pandemie. Në një foto ajo shihet e veshur me bikini të zeza që i nxjerrin në pah linjat e saj trupore perfekte dhe më joshëse se kurrë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë