Loading…

Nuk e prisnim, Angela Martini bëhet nënë për herë të parë

  • 04/12/2021 | 12:23

Nuk e prisnim, Angela Martini bëhet nënë për herë të parë

Modelja e njohur Angela Martini është bërë nënë për herë të parë. Ajo e ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram, ku i uron mirëseardhjen në këtë botë djalit të saj.


Teksa ajo e kishte mbajtur në fshehtësi të plotë këtë fakt, bukuroshja zbuloi se ajo dhe partneri i saj Dragos janë bërë prindër të një djali. Por, Angela nuk e ka mbajtur vetë fëmijën në barkun e saj, por ka zbuluar se e ka bërë me ndihmën e një nëne surrogate.

Djali i modeles quhet Kyree Martini Savulescu dhe ajo ka ndarë me ndjekësit dy foto shumë të ëmbla të tij!

“Djali ynë – Kyree Martini Savulescu, zgjatja e dashurisë sonë, lindi dje më 2 dhjetor 2021 në Dallas, Teksas. Ne ishim me fat që mund të kemi fëmijën tonë me ndihmën e një zëvendësueseje të jashtëzakonshme mbartës të shtatzënisë. Ne do t’i jemi gjithmonë mirënjohës qenies njerëzore të jashtëzakonshme që solli në jetë djalin tonë! Zemrat tona janë plot dashuri dhe lumturi!”, shkruan Martini.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë