Loading…

Nuk ekziston vetëm në film: Ja një Spider-man në jetën e vërtetë

  • 27/01/2019 | 23:29

Nuk ekziston vetëm në film: Ja një Spider-man në jetën e vërtetë

Australiani Dylan Pawson ka marrë pjesë në sezonin e parë të TV serialit sportiv arëtues austran “Luftëtarët ninxha”. Ai vetëm për 58 sekonda ia ka dalë për tejkalojë pengesa të paimagjinueshme, transmeton Gazeta Metro.

Shkathtësitë luftarake japoneze e kanë inspiruar të fillojë të ushtrojë.

Pse e quajnë Spider-mani i verdhë? Shikojeni videon dhe do ta keni të qartë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë