Loading…
Nuk është aeroport por sallë dasmash: Po vallëzojnë nuset kosovare |FOTO
  • 14/09/2018 | 15:11

Nuk është aeroport por sallë dasmash: Po vallëzojnë nuset kosovare |FOTO

Nuset kosovare për të dalë më kreative shpeshherë e teprojnë me veshjet.

Diçka e paparë më herët po bëhet tash. Nuset po veshin jelekë të arit që kanë ‘krahët’ e aeroplanit.

Në foton mëposhtë mund të shihni një sallë dasmash, teksa vallëzojnë nuset me këtë lloj veshje që në shikim të parë të duket si aeroport, e për shumë njerëz po konsiderohet qesharake./Gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë