Loading…

Nuk është Behigje: Nëna e Beatrixit tregon emrin e vërtetë të së bijës, publikon pasaportën

  • 03/01/2022 | 22:54

Nuk është Behigje: Nëna e Beatrixit tregon emrin e vërtetë të së bijës, publikon pasaportën

Sot u raportua se këngëtarja e njohur, tash banore e Big Brother VIP Albania, Beatrix Ramosaj emrin e vërtetë e ka ndryshe.


Beatrix u raportua se quhet Behigje, mirëpo nëna e saj, Antigona e ka publikuar pasaportën e saj, ku shihet se te emri shkruan Beatrix.

Sipas fotografisë, Beatrix shihet se ka pasaportë të Shqipërisë.

Kujtojmë që Trixa është bërë pothuajse banori më i përfolur i Big Brother pas lidhjes së saj me aktorin e njohur shqiptar, Donald Veshaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë