Loading…

Nuk është për ty: Shihni si është prezantuar SUV-i i parë elektrik i Audi-së

  • 14/04/2019 | 18:13

Nuk është për ty: Shihni si është prezantuar SUV-i i parë elektrik i Audi-së

Në Audi kanë bërë një punë të shkëlqyeshme në marketing dhe për tregun amerikan, i cili ende është skeptik për makinat elektrike, kanë bërë një video mjaft origjinale promovuese, transmeton Gazeta Metro.

Në pak më shumë se një minutë, Audi në shembuj pragmatikë thyen mitet mbi të metat më të mëdha të automobilave elektrike dhe njëkohësisht e promovon e-tronin e ri.

Kompania “Not For You” i qëron hesapet me të metat si rrezja e automobilit elektrik, sidomos dimrit dhe në kohë të ftotë, por edhe temat si puna e mbushjes, përshpejtimi dhe ndjenja në ngarje.

Shikojeni si ia del me të gjitha këto SUV-i luksoz i Audi-së:

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë