Loading…

Nuk i la vend imagjinatës: Rihanna vjen super seksi për fundvit

  • 31/12/2021 | 17:12

Nuk i la vend imagjinatës: Rihanna vjen super seksi për fundvit

Vitin që po lëmë pas ajo po e mbyll si miliardere, dhe sukseset e saj pritet të vazhdojnë edhe në 2022-ën.


Bëhet fjalë për këngëtaren dhe sipërmarrësen, Rihanna, e cila u shfaq në disa poza tejet atrkative në ditën e fundit të këtij viti.

Përmes faqes zyrtare të Instagramit, 33-vjeçarja e dëshmoi edhe një herë që është padyshim një prej femrave më të bukura në planet.

Ylli i hitit “Work” shihet e veshur në të brendshme ngjyrë vjollcë me dantella, ndërsa pozonte pranë disa dyreve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Këngëtarja e famshme kompletoi dukjen joshëse me flokët me gësheta dhe taka të larta me rripa.

Brenda pak orësh, foto morën mbi një milion pëlqime dhe mijëra komente, nga fansat e saj të shumtë, të cilët presin me padurim paraqitjet e saj.

Ndërkohë, kujtojmë që përkundër angazhimit të saj në markën e saj “Savage X Fenty”, dhe “Fenty Beauty”, Rihanna prej vitesh nuk ka lansuar një projek të ri muzikor, por një gjë të tillë pritet ta bëjë në vitin që po hyjmë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë