Loading…

Nuk i pëlqyen flokët e kuqe, Kim kthehet në dukjen e vjetër

  • 08/07/2020 | 11:35

Nuk i pëlqyen flokët e kuqe, Kim kthehet në dukjen e vjetër

Kim është kthyer sërish në brune, pasi i kishte ngjyrosur flokët me ngjyrë të kuqe.


Kim Kardashian u rikthye në rrënjët e saj të hënën ndërsa tregoi flokët e saj me ngjyrë të freskët, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

39-vjeçarja u shfaq në Calabasas ndërsa ajo ndaloi të mbushë rezervuarin e Range Rover dhe zbuloi sërish flokët e gjatë zeshkane përsëri pas një ndryshimi të shkurtër si flokëkuqe.

Kim ishte veshur në një kostum lëkure dhe çizme të gjata deri në gju, ndërsa në duar po mbante një çantë të vogël “Hermes Kelly”.

Nëna e katër fëmijëve gjithashtu vendosi një maskë për fytyrën pasi zgjodhi të bëjë një dalje publike së fundmi me burrin Kanye West në Nobu në Malibu.

Kim u fotografua duke i kërkuar rojës së saj të sigurisë të thyejë një faturë prej 100 dollarë ndërsa hyri në dyqan për të paguar karburantin.

Kim është mbretëresha e transformimeve të shpejta. Kjo erdhi vetëm pas një jave kur ajo tregoi flokët me ngjyrë të kuqe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë