Loading…

Nuk i përdora familjarë për të fituar pikë: Meridiani hedh ‘kunja’ përsëri

  • 14/01/2022 | 18:14

Nuk i përdora familjarë për të fituar pikë: Meridiani hedh ‘kunja’ përsëri

Meridiani iu është përgjigjur pyetjeve të mini intervistës së tij me ndjekësit në rrjetet sociale.


Ish banori i BBV me po atë transparencë si i thoshte gjërat brenda shtëpisë po vazhdon edhe jashtë.

Meridiani ka hapur një pyetësor ku ndjekësit patën mundësinë ta pyesin më shumë rreth eksperiencës së tij në Big Brother Vip.

Ndër të tjera ai u pyet edhe për jetën e tij private, kryesisht se si qëndron statusi i tij.

“S’na ke treguar a je i martuar? Dhe gruan se ke bere publike ta shihnim se bbv na ka shpif”, shkroi dikush nga ndjekësit.

Ndërsa Meridiani nuk ka përtuar të ironizojë me konkurrentët në Big Brother ku sipas tij po përdorin familjarët për të fituar pikë.

“E kam treguar por nuk paskeni qene vigjilente, jam futur ne nje format per Meridianin jo per te perdorur familjare te mi per te fituar pike aq me teper kur nuk duan aspak te jene publike, familja eshte e shenjte”, shkroi Ramçaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë