Loading…
Nuk i prenë sandviçin në pjesë të barabarta, shikoni ç’bën ky person
  • 20/01/2018 | 12:54

Nuk i prenë sandviçin në pjesë të barabarta, shikoni ç’bën ky person

Ka disa persona që janë të “çmendur” të jenë sa më të rregullt dhe transparent.


Por një person nga Australia është shprehur shumë i indinjuar pasi që sandviçi i tij nuk ishte prerë në mënyrë të barabartë.

Një burim për “ABC News” nga Corowa RSL CEO, tregoi që klienti e kthehu sendviçin pasi që nuk ishte prerë në të njëjtin proporcion.

Ai pretendonte që njëra anë ishte më shumë se tjetra. “Kemi qeshur shumë, por klienti kishte të drejtë”.

Restoranti publikoj fotografinë e sandviçin në faqen e tyre të “Facebook” që e vërtetonte që sandviçi nuk ishte prerë njësoj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë