Loading…

Nuk i preu flokët për 20 vite, kur i preu nuk e njihnin në shtëpi (Video)

  • 15/04/2017 | 17:19

Nuk i preu flokët për 20 vite, kur i preu nuk e njihnin në shtëpi (Video)

Gruaja që do të shihni në videon më poshtë ishte bezdisur shumë nga flokët e saj të gjata dhe kishte vendosur që të bëj transformim, me ç’rast jo vetëm që ndryshoi pamjen e jashtme por ndryshoi edhe përbrenda.

Ajo kishte rrëfyer eksperiencën duke thënë se në shtëpi nuk e kanë njohur me pamje të re.

Gjithsesi ajo dukej shumë e lumtur ndërkaq reagimin e saj mund ta ndiqni në videon më poshtë./kosovarja

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë