Loading…

Nuk ka fitues në 90 minutat e parë të finales së FA Cup

  • 14/05/2022 | 19:44

Nuk ka fitues në 90 minutat e parë të finales së FA Cup

Finalja e FA Cup ndërmjet Chelsea dhe Liverpool është mbyllur në barazim në kohën e rregullt.


Në minutën e 33-të Salah lë fushën e lojës i dëmtuar ku gjithashtu ka ngjallur frikë në radhët e Liverpoolit, pasi për dy javë luhet edhe finalja e Champions League ndaj Real Madrid.

Loja ka qënë intensive por e kujdesshme nga të dyja ekipet.

Tashmë ekipi i Tuchel dhe i Klopp do të përballen edhe për 30 minuta të tjera, nëse ky rezultat vazhdon kështu, atëherë do të vendosin penalltitë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë