Loading…

Nuk ka se si të mungojë Rashica: Ylli i Kosovës në krye të sulmit, publikohet formacioni i javës në Bundesligë

  • 15/04/2019 | 17:26

Nuk ka se si të mungojë Rashica: Ylli i Kosovës në krye të sulmit, publikohet formacioni i javës në Bundesligë

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka vazhduar me paraqitjet e tij fantastike në Bundesligë, transmeton Gazeta Metro.


Rashica kontriboj me një asistim mjeshtëror në fitoren e Werder Bremenit ndaj Frieburgut.

E paraqitjet e tij po shpërblehen, pasi që 22 vjeçari edhe njëherë tjetër është zgjedhur në 11’shën e javës nga ‘’Whoscored”.

Sulmueshi vushtrrias është në krye të sulmit me Thomas Mullerin e Bayernit. Milot Rashica kësaj radhe është vlerësuar me notën 8.3./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë