Loading…

Nuk ka vend për Lionel Messin, Mourinho befason me formacionin më të mirë të të gjitha kohërave

  • 28/03/2020 | 20:23

Nuk ka vend për Lionel Messin, Mourinho befason me formacionin më të mirë të të gjitha kohërave

Futbollisti më i mirë në botë momentalisht dhe gjashtë herë fituesi i ‘Topit të Artë’, Lionel Messi nuk ka vend në formacionin më të mirë të të gjitha kohërave të Jose Mourinhos, transmeton Gazeta Metro.


Duke marrë parasysh pezullimin e aktiviteteve sportive dhe izolim si masë parandaluese nga pandemia e quajtur koronavirus, Jose Mourinho ka gjetur kohë të përpilojë formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, publikuar nga ‘Marca’.

Në 11’shen e trajnerit portugez nuk ka vend për sulmuesin argjentinas dhe kapitenin e Barcelonës, Lionel Messin, pavarësisht se ky ka fituar më së shumti ‘Topa të Artë’ në histori të futbollit.

Në këtë 11’she janë përfshirë futbollistët të cilët i ka menaxhuar Mourinho te Interi, Chelsea dhe Real Madridi. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë