Loading…

Nuk kalon propozimi i Hasanit për debat për shqyrtimin e Speciales

  • 09/03/2017 | 12:47

Nuk kalon propozimi i Hasanit për debat për shqyrtimin e Speciales

Propozimi i deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës Nait Hasani, për debat parlamentar për ndryshimin dhe plotësimin e ligjit për Gjykatën Speciale nuk ka kaluar.


Me 53 vota për, 1 abstenim dhe një kundër, nuk kalon mocioni për debat për shqyrtimin e ligjit për Gjykatën Speciale, i propozuar nga deputeti Nait Hasani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë