Loading…

‘Nuk kam dashur kurrë të martohem’, rrëfehet Olta Daku

  • 06/11/2021 | 11:08

‘Nuk kam dashur kurrë të martohem’, rrëfehet Olta Daku

Aktorja shumë e dashur shqiptare Olta Daku tregon se asnjëherë nuk ka dashur të martohej.

Në një intervistë me gazetaren për Tirana Post, artistja është shprehur se gjëja e fundit që do të dëshironte të ndodhte është të martohej.

“Me thënë të drejtën nuk kam dashur asnjëherë të martohem. As edhe një herë! Domethënë s`e di, është gjëja e fundit që mund të dëshiroj. Mund të ndodhë, por në këtë moment jo. Prej shumë kohësh nuk dua, tha aktorja.

Gjatë intervistës ajo nuk e ka mohuar dëshirën për të qenë nënë, në qoftë se do të kishte një partner që do ta donte.

“Në qoftë se do e doja dikë, patjetër. Mendoj që të rritësh një fëmijë vetëm është shumë e vështirë dhe më tremb kjo gjë”, shtoi Olta Daku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë