Loading…

Nuk kanë fund tensionet te Barcelona: Messi dhe Griezmann të acaruar në mes vete

  • 14/02/2020 | 17:41

Nuk kanë fund tensionet te Barcelona: Messi dhe Griezmann të acaruar në mes vete

Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente.


Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku.

Marrëdhënie mes tyre është e destinuar të thyhet që pa nisur mirë. Argjentinasi dhe francezi nuk janë miq dhe kjo është e qartë.

Dhomat e zhveshjes së Barcelonës kanë pakënaqësi dhe lojtarët nuk janë në unitet. Senatorët akuzojnë francezët, me Grizzy në krye, që ka folur me Eric Abidal dhe i tregon situatat që ndodhin brenda lojtarëve mes tyre.

‘El Chiringuito’ ka ndjekur nga afër stërvitjen e kampionëve të Spanjës dhe ka konfirmuar se mes Messit dhe Grizmanit nuk ka asnjë raport.

Ata nuk flasin dhe nuk shohin as në sy njëri-tjetrin. Argjentinasi nuk e ka përkrahur kurrë shokun e tij të ekipit dhe ka qenë kundër një afrimi të tillë që në momentin e parë që është mësuar me situatën, sepse dëshira e Leos ishte rikthimi i Neymar Junior.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë