Loading…

Nuk kanë masë: Këto tri shenja të horoskopit dashurohen çdo ditë

  • 24/06/2019 | 15:46

Nuk kanë masë: Këto tri shenja të horoskopit dashurohen çdo ditë

Kur është fjala për këto shenja të horoskopit, asgjë nuk shkon ngadalë. Ato janë në gjendje të dashurohen çdo ditë, transmeton Gazeta Metro.


Binjaket

Nëse hasin në personin i cili mund ta përcjellë ritmin e tyre, edhe më shpejt do të dashurohen.

Gaforrja

Janë emotivë, të cilët dashurohen shpejt, madje edhe kur për këtë nuk ka arsye. Shpejt lidhen për porsonin të cilin e kanë vlerësuar si ideal për dashuri.

Peshorja

Të gjithëve ua japin mundësinë dhe tentojnë që të shohin të mirën te të gjithë, për çka shpesh edhe mund ta dashurohen. Shpesh dashurohen edhe në persona, të cilat janë krejtësisht të ndryshëm prej tyre./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë