Loading…

Nuk mund t’i ikni përgjegjësive me zgjedhje të parakohshme

  • 29/03/2017 | 20:55

Nuk mund t’i ikni përgjegjësive me zgjedhje të parakohshme

Diplomati amerikan ka qenë i prerë edhe sa i përket zgjedhje të parakohshme. Ai ka thënë se ato duhet të mbahen sipas orarit, pra në vitin 2018.

Sipas Yee, këshilla e amerikanëve është që Kosova ka çështje të rëndësishme para vetes dhe se zgjedhjet vetëm se i parandalojnë reformat.

“Nuk mund t’u ikni përgjegjësive duke mbajtur zgjedhje të parakohshme” ka theksuar ai gjatë një interviste në RTK.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë