Loading…

Nuk ndalet Alba Hoxha, poston foto nga plazhi

  • 22/05/2020 | 11:09

Nuk ndalet Alba Hoxha, poston foto nga plazhi

Alba Hoxha asht një nga moderatoret më të mira shqiptare.

Ajo në Instagram ka postuar një fotografi ku edhe njëherë dëshmoi se sa seksi asht.

Më poshtë keni foton e saj.

 

View this post on Instagram

 

Summer I love you 🥰

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë