Loading…

Nuk ndalet Morena Taraku, pozon e zhveshur mbi elefant

  • 24/01/2020 | 09:29

Nuk ndalet Morena Taraku, pozon e zhveshur mbi elefant

Morena Traku tani po shijon disa ditë edhe në Tajlandë, sërish sjell foto provokuese në bikini.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, ndodhet me pushime në Tajlandë, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo me ndjekësit në Instagram po ndan fotografi të ndryshme në të cilat shfaqet provokative e veshur me bikini.

Fillimisht ‘ndezi’ rrjetin me video nga dushi e tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Në foton më të re shihet sipër një elefanti ndërsa të pasmet i ka vënë në fokus.

“Emri i tij ishte Choo. Ai ishte shumë i lezetshëm”, ka shkruar Morena pranë postimit të fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

HIS NAME WAS CHOO 💛 & HE WAS TO CUTE 🐘 #elephant

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë