Loading…

Nuk ndalet Tuna: Ekspozon gjithçka nga trupi i saj

  • 17/07/2019 | 08:45

Nuk ndalet Tuna: Ekspozon gjithçka nga trupi i saj

Tuna është këngëtarja shqiptare e cila ka një zë unik dhe përveç zërit ajo ka edhe forma fizike që çdo femër ia ka lakmi, shkruan Gazeta Metro.


Altuna Sejdiu apo e njohur me emrin artistik Tuna, është e martuar me Patris Berishën ku kanë edhe një fëmijë.

Këngëtarja kohëve të fundit është shumë aktive në skenën muzikore, por jo vetëm.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale ku çdo ditë vë në pah linjat e saj perfekte, njejtë si edhe në postimin e fundit ku këngëtarja ka shfaqur trupin e saj që e ka shumë në vijë.

E veshur në minifund të verdhë, Tuna ka ekspozuar belin e hollë dhe këmbët e saj.

 

View this post on Instagram

 

💛

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Tuna kohë më parë u rikthye me albumin ‘Fortuna’ suksesin e të cilit po vazhdon ta shijojë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë