Loading…

Nuk ndryshon çmimi i naftës, edhe sot mbetet i njëjtë

  • 07/11/2022 | 08:40

Nuk ndryshon çmimi i naftës, edhe sot mbetet i njëjtë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka bërë të ditur çmimet maksimale të lejuara për produktet e naftës.


Këto çmime mbesin të pandryshuara nga dita e djeshme.

Sipas MINT, çmimi maksimal i lejuar për produktin Dizel është 1.72 euro për litër, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, për Benzinë është 1.47 euro për litër dhe çmimi maksimal i lejuar për produktin Gas është 0.71 euro.

Këto çmime vlejnë deri nesër në ora 10:00.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë