Loading…

Nuk njeh babain pa mjekër, shpërthen me lot (Video)

  • 03/04/2017 | 08:53

Nuk njeh babain pa mjekër, shpërthen me lot (Video)

“Flokët” në fytyrë kanë aftësinë të transformojnë tërësisht pamjen e një personi.

Por ky burrë dukej shumë ndryshe pa mjekër sa që edhe vajza e tij nuk arriti ta njihte.

Video që të ngroh zemrën tregon se si Anistyn Claire nga San Antonio, Teksas, vetëm 7 muajshe, reagon kur sheh babain pa mjekër teksa ai e mban në prehër.

Në klipin e filmuar në korrik, vogëlushja shfaqet duke luajtur e qeshur me babain e saj me mjekër. Por kur ai e heq atë, ajo shpërthen në lot. Pavarësisht se burri përpiqet ta afrojë bukuroshen e vogël, ajo refuzon të luajë me të.

https://www.youtube.com/watch?v=aGgKKYhM9w8

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë