Loading…

Nuk po i ecën Qëndron Kastratit: Sulmohet me vezë në një fshat të Kamenicës

  • 13/06/2019 | 01:20

Nuk po i ecën Qëndron Kastratit: Sulmohet me vezë në një fshat të Kamenicës

Disa qytetarë të Kamenicës kanë publikuar pamje se si automjeti me të cilin lëvizte kryetari i komunës së tyre, Qëndron Kastrati, është sulmuar me vezë.

Sipas njoftimit të tyre, disa persona barrikaduan edhe rrugën në fshatin Hodonoc.

‘’Në fshatin Hodonoc është sulmuar me vezë automjeti i kryetarit të Komunës së Kamenicës Qendron Kastrati, dhe ishte barrikaduar rruga që shpie tek shkolla, para se të fillonte takimi më banorët e këtij fshati për të debatuar për reformat në Arsim’’.

Shihni pamjet:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë