Loading…

‘Nuk qenke gjë në krevat’, Belinda vë keq në siklet Muharremin e tallavasë

  • 16/06/2019 | 11:53

‘Nuk qenke gjë në krevat’, Belinda vë keq në siklet Muharremin e tallavasë

Dje në mbrëmje i ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ishte këngëtari i muzikës tallava, Muharrem Ahmeti, transmeton Gazeta Metro.


Belinda, velina e emisionit, kishte përgatitur një pyetje shumë të sikletshme për mbretin e muzikës tallava,“Çfarë domethënë kjo rrak tak tak se në gjithë karrierën tënde nuk mbahesh as për sherre, as për skandale. Mos do të thotë që je i keq në krevat?”, e pyeti Belinda këngëtarin, shkruan Xing.al.

Muharremi u vendos shumë në siklet dhe nisi të qeshte. Ndërkohë Enca dhe Ermali po përpiqeshin të gjenin se çfarë do të thonte rima rrak tak tak. Muharremi preferoi të mos i jepte përgjigje Belindës dhe nuk dha asnjë shpjegim për kuptimin e rimës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë