Loading…

Nuk u ftua të performonte në festivalin e Sunny Hill, Ronela Hajati: S’jemi në atë nivel akoma

  • 08/08/2022 | 14:44

Nuk u ftua të performonte në festivalin e Sunny Hill, Ronela Hajati: S’jemi në atë nivel akoma

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati me sa duket i ka disa hatërmbetje me organizatorët e festivalit “Sunny Hill”, që organizohet nga babai Dua Lipës.


Duke bërë një “Ask me a Question” këngëtarja është pyetur për disa tema të prekshme ku një ndër to ishte dhe festivali i mbajtur në Kosovë.

Shumë fansa i kanë thënë Ronelës se ajo duhet të ishte e ftuar në “Sunny Hill Festival”.

E njohur për batutat dhe ironitë e saj, Ronela nuk ngurroi të përgjigjej, duke shtuar se: “S’jemi në atë nivel akoma”.

Ronela Hajati vetëm pak kohë më parë përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovizion” në kompeticionin më të rëndësishëm të muzikës europiane, duke mos arritur të shkojë as në finale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë