Loading…

Nuk u pa në TV, ky ishte gjesti i Ronaldos në drejtim të tifozëve të Atalantas pas përfundimit të ndeshjes

  • 02/11/2021 | 23:20

Nuk u pa në TV, ky ishte gjesti i Ronaldos në drejtim të tifozëve të Atalantas pas përfundimit të ndeshjes

CR7 ishte heroi i Manchester United edhe njëherë.

Ylli portugez shënoi ndaj Atalantas në minutat e fundit të duelit të Ligës së Kampionëve për të barazuar rezultatin në 2-2 dhe për të shmangur humbjen turpëruese në Itali për ekipin e tij, shkruan GazetaBlic Sport.

Pas dy golave të realizuar, Ronaldo dukej mjaft i lumtur dhe bëri një gjest interesant teksa shkoi në dhomat e zhveshjes.

Sipas gazetarit, Brad Cox, Cristiano Ronaldo përshëndeti dhe ia dërgoi një puthje ultrasve të Atalantës teksa po ecte për në dhomat e zhveshjes.

E gjithë kjo erdhi pasi ata fishkëllyen lojtarin gjatë tërë ndeshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë