Loading…

Numërohen mbi 5 mijë vota me kusht, kjo parti po prinë e para

  • 24/10/2019 | 22:34

Numërohen mbi 5 mijë vota me kusht, kjo parti po prinë e para

Në Qendrën e Numërit dhe Rezultateve vazhdon numërimi i votave me kusht dhe VPNV, shkruan Indeksonline.

Lëvizja Vetëvendosje po prin me 1366 vota.

Ndërsa pas saj është Partia Demokratike e Kosovës me 1194, dhe e treta është koalicioni AAK-PSD me 1052.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë