Loading…

Numri i ndjekësve të Kim Kardashian u rrit: Ajo ka diçka për të thënë

  • 14/08/2019 | 14:44

Numri i ndjekësve të Kim Kardashian u rrit: Ajo ka diçka për të thënë

Kim Kardashian është femra më e famshme dhe më e përfolur në botë, dhe së fundmi ka bërë një falemnderim të veqantë, transmeton Gazeta Metro.


Linjat e saja trupore po komentohen dita- ditës më shumë e më shumë, forma këto për të cilat ajo numëron miliona ndjekës në profilin e saj në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Here’s to 146 million! Thanks guys!!!! What type of content do you like best? Selfies? Family pics? I’m curious

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian postoi disa fotografi me të cilat falemnderoi të gjithë ndjekësit të cilët janë gjithnjë e në rritje. Ajo sot numëron plot 146 milionë ndjekës, gjë me të cilën hyn në grupin e njerëzve që paguhen më së shumti nga Instagrami./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë