Loading…

Nuri Seferi është gati për nesër: Këtu mund ta shihni meçin ndaj Rashid

  • 24/05/2019 | 20:45

Nuri Seferi është gati për nesër: Këtu mund ta shihni meçin ndaj Rashid

Nuri Seferi nesër do të ndeshet me boksierin gjerman Rad Rashid, në ora 22:30, shkruan Gazeta Metro.


Ndërsa sot me 24 maj  janë mbajtur peshimet zyrtare të të dy boksierëve për meçin e nesërm. Nuri Seferi peshon 90 kilogram do të ketë përballë boksioerin gjerman 91 kilogramshin, Rad Rashid.

Seferi ka njoftuar ndjekësit e tij se meçin mund ta shohin ekskluzivisht në faqen zyrtare të tij në “Facebook”.

Kujtojmë që Seferi është një nga boksierët më të mirë shqiptarë dhe nesër të gjithë presin që ai të dhurojë speklakël me ngjyrat kuq e zi, që gjithmonë ngjitet në skenë me to./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë