Loading…

Nushi: Bislimi pati dhënë dorëheqje prej deputetit, kur i patë ardhë rendi me gjujt gaz lotsjellës

  • 23/06/2022 | 22:35

Nushi: Bislimi pati dhënë dorëheqje prej deputetit, kur i patë ardhë rendi me gjujt gaz lotsjellës

Nol Nushi nga Partia Social Demokrate (PSD) ka thënë se rrëqethet kur mendon se Besnik Bislimi është përfaqësuesi ynë kryesor në dialog me Serbinë, transmeton Gazeta Metro.


Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se Bislimi pati dhënë dorëheqje prej postit të deputetit kur i kishte ardhur radha për të gjuajtur gaz lotsjellës.

Postimi i tij i plotë:

Rrnqethna kur mendoj qe Besnik Bislimi o perfaqesuesi yne kryesor ne dialog me Serbine.

Ky pat dhone doreheqeje prej deputetit kur i pat ardhe rendi me gjujte gaz lotesjelles ne Kuvend. Thojke: e hupi punen ne AUK.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë