Loading…

Nushi demaskon Gjinovcin: Qe qysh doket një protestues i pushtetit, thur lavde ndaj një seksisti

  • 05/04/2021 | 13:52

Nushi demaskon Gjinovcin: Qe qysh doket një protestues i pushtetit, thur lavde ndaj një seksisti

Anëtari i PSD’së, Nol Nushi, ka reaguar ndaj aktivistit Rron Gjinovci, i cili sot udhëhiqte protestën kundër deputetit të PDK’së Ardian Kastrati, rreth shkrimit të tij të fundit, shkruan Gazeta Metro.


Nushi, përmes një postimi në Facebook publikoi një shkrim të Gjinovcit, kur ai ishte gëzuar shumë për Tomë Gashin rreth një debati, dhe kështu me një gjuhë nënçmuese i kishte mbajtur anë.

‘’ Qe qysh doket nje protestues i pushtetit:

Reagon ndaj gjuhes se deputetit opozitar.

Thurr lavde ndaj nje seksisti, racisti e matrapazi te pushtetit’’, shkroi Nushi mbi foton e publikuar.

Qe qysh doket nje protestues i pushtetit:

Reagon ndaj gjuhes se deputetit opozitar.

Thurr lavde ndaj nje seksisti, racisti e matrapazi te pushtetit.

Posted by Nol Nushi on Monday, 5 April 2021

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë