Loading…
Nusja befason të gjithë kur merr mikrofonin, shikoni se çka bënë në dasmën e saj
  • 04/09/2018 | 19:32

Nusja befason të gjithë kur merr mikrofonin, shikoni se çka bënë në dasmën e saj

Videot e shumta të dasmave janë bërë virale në internet, në forma të ndryshme. Një rast i një nuseje që këndon në dasmën e saj është shikuar e shpërndarë shumë.

Ajo shihet teksa merr mikrofonin dhe i këndon bashkëshortit të saj këngën e famshme “A e din sa shumë të dua”.Në atë moment dasma ka arritur kulmin e saj e të gjithë e kanë shijuar momentin.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.

Nusja ja kris kenges ne dasmen e vet!Dasma e Arbnorit & FatimesVideo: Dasma TV Officialhttps://youtu.be/T4ItYmVuLQY

Posted by Dasmat Shqiptare on Friday, 18 August 2017

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë