Loading…
Nusja shqiptare martohet me xhamajkenin me ngjyrë që i vë “flakën” dasmës
  • 04/09/2018 | 20:20

Nusja shqiptare martohet me xhamajkenin me ngjyrë që i vë “flakën” dasmës

Kjo mund të jetë një nga dasmat më të veçanta. Një çift i ri po festojnë në ceremoninë e tyre të martesës.

Bëhet fjalë për një vajzë shqiptare dhe një djalë xhamajkan.

Të dy ata po kërcejnë “vallen kosovare”, por ajo që bën më shumë përshtypje është që xhamajkani e këndon shumë mirë dhe duket se e adhuron këtë këngë.

Video është bërë virale dhe po bën namin në internet. Ndiqeni!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë