Loading…
Nusja vonohet në dasmën e saj, ua shpëton jetën të gjithëve në dasëm
  • 13/09/2018 | 19:34

Nusja vonohet në dasmën e saj, ua shpëton jetën të gjithëve në dasëm

Një nuse në Greqi është vonuar në martesën e saj, ku me këtë ndihmoi duke shpëtuar jetën e të gjithë dasmorëve, sepse, përderisa pritnin jashtë, tavani i kishës ishte shëmbur, njoftoi të dielën Athinë RTV “Sky”, transmeton gazetametro.net.


Një pjesë e kulmit të shtunën u rrëzua në kishë në ishullin Leros, ndërsa pjesa e përparme e kishës ishin  dhëndëri dhe 200 të ftuarit pritur për nusen, megjithatë, që nga rënia e tavanit është lënduar një grua.

“Nusja, për fat të mirë, u vonuar, përndryshe do të kishte ndodhur një tragjedi”, tha kryetari i komunës Leros Michalis Koljas.

Dasma u mbaj në oborrin e kishës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë