Loading…

Nxehen temperaturat për ata që janë të dobët nga zemra: Ruset çmendin turistët në Dhërmi

  • 16/06/2019 | 16:10

Nxehen temperaturat për ata që janë të dobët nga zemra: Ruset çmendin turistët në Dhërmi

Temperatura sot gjatë ditës në plazhin e Dhërmisë po shënojnë 30 gradë Celsius, ku turistë të shumtë kanë zënë çadrat për të bërë plazh sot, shkruan Gazeta Metro.

Por, diçka më ndryshe se plazhet e tjera të Shqipërisë po del të jetë në Dhërmi, turistët e huaj nga Rusia dhe Anglia kanë zgjedhur që verën ta kalojnë në Shqipëri.

Metro po qëndron në Dhërmi dhe ju sjell disa foto nga atmosfera që po mbizotëron këtu./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë